Cyfrowa wypożyczalnia „Academica”

Cyfrowa wypożyczalnia „Academica”

Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie zaprasza do korzystania z bezpłatnej cyfrowej wypożyczalni publikacji naukowych ACADEMICA.

Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna ACADEMICA jest innowacyjnym narzędziem pozwalającym na udostępnienie w bibliotekach naukowych i publicznych na terenie całego kraju kilkuset tysięcy publikacji naukowych. Dzięki systemowi elektronicznych wypożyczeń międzybibliotecznych użytkownicy bibliotek mają możliwość natychmiastowego dostępu do współczesnych publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy z poszanowaniem zapisów prawa autorskiego.

Zbiory Biblioteki Narodowej są dostępne zdalnie w naszej bibliotece. ACADEMICA zapewnia dostęp do ponad 3,4 miliona publikacji.

Załóż konto w bibliotece i korzystaj z systemu ACADEMICA.

Zapraszamy do Biblioteki, ul. Zielona 2 w Sławnie.

Korzystanie z systemu jest całkowicie darmowe.

Informacje o bibliotece

Godziny otwarcia
Gminnej Biblioteki
Publicznej w Sławnie:

Poniedziałek - Czwartek
8:00 - 18:00

Piątek:
8:00 - 16:00

Sobota:
nieczynne

Godziny otwarcia
filii w Gawronach:

Wtorek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00

Czwartek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00