Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie otrzymała dofinansowanie z Łódzkiego Domu Kultury

Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie otrzymała dofinansowanie z Łódzkiego Domu Kultury

       Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie  otrzymała 3 000 zł dofinansowania na zrealizowanie projektu "Moja Mała Ojczyzna w obiektywie – 100 fotografii na 100 rocznicę odzyskania niepodległości".

Wsparcie finansowe przyznane zostało bibliotece przez Łódzki Dom Kultury w ramach konkursu na współorganizację projektów kulturalnych z samorządowymi instytucjami kultury z województwa łódzkiego w 2018 r. Łącznie na kulturę w regionie rozdano 100 000 zł.

O dofinansowanie ubiegały się 54 samorządowe instytucje kultury z regionu: muzea, domy kultury i biblioteki. 

To już szósta edycja konkursu na współorganizację projektów kulturalnych realizowana przez Łódzki Dom Kultury. Tym razem konkurs dotyczył zadań będących kontynuacją dwóch kluczowych projektów Łódzkiego Domu Kultury:
• Kolorowej Lokomotywy, projektu ekologiczno-artystycznego skierowanego do dzieci w wieku 7-12 lat z terenu województwa łódzkiego.
• Przystanku 60+, czyli integracji twórczych seniorów z regionu poprzez szeroki katalog działań artystycznych oferowanych przez ŁDK.

 KALEJDOSKOP - patron medialny projektu - www.e-kalejdoskop.pl
 

Informacje o bibliotece

Godziny otwarcia
Gminnej Biblioteki
Publicznej w Sławnie:

Poniedziałek - Czwartek
8:00 - 18:00

Piątek:
8:00 - 16:00

Sobota:
nieczynne

Godziny otwarcia
filii w Gawronach:

Wtorek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00

Czwartek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00