Mała Książka – Wielki Człowiek

Instytut Książki zaprasza wszystkich internautów w zabawną podróż wśród bibliotecznych regałów z dwójką uroczych przedszkolaków – Piotrusiem i Karolinką. W ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek” rozpoczęła się dzisiaj emisja czytelniczych virali. Seria obejmująca 10 krótkich filmów, których akcja rozgrywa się w bibliotece, ma ukazać jak pasjonującą przygodą może być czytanie oraz jaki wpływ na wybory czytelnicze dzieci mają dorośli z ich otoczenia.

Kliknij link.