Moja Mała Ojczyzna w obiektywie

Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie podsumowała  i zakończyła realizację projektu pn. „ Moja Mała Ojczyzna w obiektywie – 100 fotografii na 100 rocznicę odzyskania niepodległości” dofinansowanego ze środków Łódzkiego Domu Kultury–Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego.

W ramach zadania przeprowadzono warsztaty i  konkurs fotograficzny.

Podczas spotkania podsumowującego projekt zaprezentowano wystawę prac konkursowych przedstawiające piękno ziemi sławieńskiej, przyrody i architektury sakralnej. Zaproszeni goście Mirosława Śmigiel, Skarbnik Gminy i Beata Szlęzak, Kierownik Referatu Rozwoju i  Promocji  gminy Sławno laureatom konkursu fotograficznego  wręczyły nagrody.

Na zakończenie realizacji  projektu wszyscy  uczestnicy  otrzymali pamiątkowe zdjęcia.

KALEJDOSKOP - patron medialny projektu - www.e-kalejdoskop.pl