Narodowe Czytanie 2023 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sławnie docenione przez Parę Prezydencką RP.

Z wielką dumą informujemy, że nasza Biblioteka otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy oficjalne podziękowanie za udział w 12. edycji Narodowego Czytania.
Wraz z podziękowaniem otrzymaliśmy okolicznościowy egzemplarz Elizy Orzeszkowej ?Nad Niemnem? z pamiątkowym wpisem Pary Prezydenckiej. Książka będzie dostępna do wypożyczenia.

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja społeczna, której głównym celem jest popularyzacja czytelnictwa i promowanie bogactwa polskiej literatury.