ROZSTRZYGNIĘCIE Konkursu plastycznego- ONLINE „Moja ulubiona książka-projekt okładki”

ROZSTRZYGNIĘCIE Konkursu plastycznego- ONLINE „Moja ulubiona książka-projekt okładki”

     Z radością informujemy, że konkurs plastyczny-online „Moja ulubiona książka-projekt okładki” został rozstrzygnięty. 

Celem konkursu było: • popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci, • rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej wśród dzieci,• rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej. 

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. 

Konkurs polegał na zaprojektowaniu frontowej strony okładki ulubionej książki. Uczestnik konkursu nie mógł naśladować istniejącej publikacji, miał stworzyć własną wizję okładki.       

Na konkurs napłynęło 49 ciekawych, pomysłowych i twórczych prac.

Kategoria klas I-III

I miejsce – Jakub Pęczek z PSP w Kunicach, Julia Szymczyk z PSP w Szadkowicach, II miejsce – Julianna Jach z PSP w Kunicach, Jakub Karwat z PSP w Sławnie, III miejsce – Kacper Klimek z PSP w Szadkowicach, Hanna Antosik z PSP w Kozeninie, Marta Wilk z PSP w Sławnie. 

Wyróżnienia: Gabriela Podlasin z PSP w Zachorzowie, Martyna Będkowska z PSP w Celestynowie, Nataniel Jakóbczyk z PSP w Celestynowie, Helena Klimek z PSP w Szadkowicach.                                                                                                       

Kategoria klas IV-VI

I miejsce – Natalia Nockowska z PSP w Kamieniu, Krzysztof Podwysocki z PSP w Kunicach, II miejsce – Natalia Wilk z PSP w Sławnie, Oliwia Kobalczyk z PSP w Kunicach, III miejsce – Antoni Sobczyk z PSP w Sławnie, Maciej Lenarcik z PSP w Sławnie. 

Wyróżnienia: Marcel Jach z PSP w Kunicach, Weronika Kietlińska z PSP w Kunicach, Dawid Zarębski z PSP w Zachorzowie.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują nagrody za udział.

 Laureatom gorąco gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w innych konkursach.

 

 

Informacje o bibliotece

Godziny otwarcia
Gminnej Biblioteki
Publicznej w Sławnie:

Poniedziałek - Czwartek
8:00 - 18:00

Piątek:
8:00 - 16:00

Sobota:
nieczynne

Godziny otwarcia
filii w Gawronach:

Wtorek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00

Czwartek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00