Spotkanie z pisarką Aleksandrą Ziółkowską-Boehm

W dniu 28 listopada br. w naszej bibliotece gościliśmy pisarkę Aleksandrę Ziółkowską-Boehm. Autorkę ponad 30 książek m.in. „Blisko Wańkowicza”,  „Podróże z moją kotką”, „Na tropach Wańkowicza”, „Nie tylko Ameryka”, „Kaja od Radosława, czyli historia Hubalowego krzyża”, „Dwór w Kraśnicy i Hubalowy Demon”, „Lepszy dzień nie przyszedł już”, „Ingrid Bergman prywatnie”. Najnowsza jej książka, wydana w 2019 roku to „Pisarskie delicje, opowiadające o losach niezwykłych ludzi, poznanych w Polsce, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, Argentynie i Brazylii.

Pisarka od 1990 mieszka w Wilmington w stanie Delaware w USA. Pani Aleksandrę Ziółkowską-Boehm jest Honorowym Obywatelem  Gminy Sławno.