Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w roku 2020.

Miło nam poinformować, że w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa" Gminna Biblioteka Publiczna w Sławnie uzyskała dofinansowanie na „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych". Budżet biblioteki został zasilony kwotą 4 300 zł. Są to środki finansowe Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z budżetu państwa. Operatorem Priorytetu 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych jest Biblioteka Narodowa. Uczestnictwo w tym programie daje możliwość systematycznego zakupu aktualnych wydawnictw, często poszukiwanych przez czytelników naszej biblioteki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej biblioteki.