Zapraszamy po odbiór Wyprawek czytelniczych

Zapraszamy po odbiór Wyprawek czytelniczych

      Od września ruszyła druga edycja projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Cieszymy się bardzo, że po raz kolejny nasza biblioteka może wziąć udział w tej wspaniałej akcji.

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do odwiedzenia naszych placówek, gdzie Mały Czytelnik w wieku od 3 do 6 lat otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, a w nim  wyjątkową książkę w prezencie  oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.

W pakiecie startowym znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Warto pamiętać, że MIŁOŚĆ DO KSIĄŻEK JEST PREZENTEM NA CAŁE  ŻYCIE

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Wyprawki czytelnicze można odbierać w Gminnej Bibliotece w Sławnie oraz w filii  w Gawronach.

Więcej informacji na stronie: http://www.wielki-czlowiek.pl .

Do pobrania: 

Informacje o bibliotece

Godziny otwarcia
Gminnej Biblioteki
Publicznej w Sławnie:

Poniedziałek - Czwartek
8:00 - 18:00

Piątek:
8:00 - 16:00

Sobota:
nieczynne

Godziny otwarcia
filii w Gawronach:

Wtorek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00

Czwartek:                                                                                                                                                                                  10:00-18:00